, ,

Cante me pjese lekure 25*23 cm


1,290L

CANTE ME PJESE LEKURE

Cdokush prej nesh deshiron te kete cdo gje te sistemuar dhe te organizuar.

Organizuesit ndihmojne ne eleminimin e rremujes dhe kursimin e kohes .

Canta mund te pastrohet lehtesisht me nje leter te lagur dhe eshte rezistente ndaj njollave.

Organizoni raftet tuaja me canten me dizajn modern.

Mund te perdoret per te sistemuar make-up tuaja, aksesoret, veshje si dhe sendet tuaja.

Canta mund te perdoret gjithashtu si pjese e dekorit te shtepise suaj.

Canta ka hapsire te bollshme ne brendesi dhe ju mund te vendosni cfare te deshironi.

Dizajni modern me pjese lekure e ben kete cante te vecante.

Material i cilesise se larte dhe rezistente ndaj perdorimit.

Gjithashtu mund te vendosni ne brendesi te saj zbukurime si dhe vazo me lule.

Dimesionet: 25*23 cm

SKU: t03778 Kategori: , ,
Përmasa25 × 23 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat