,

Organizues me tre xhepa


990L

CANTE ORGANIZUESE

Organizimi i shtepise  eshte me i lehte me canten qe shopstop sjell per ju.

Canta ka hapsire te bollshme ne brendesi dhe mund te vendosni cfare te deshironi.

Mund te vendosni librat, revistat, gazetat, faturat dhe cfaredo tjeter qe te deshironi.

Ne pjesen e jashtme te cantes ka tre xhepa tek te cilet mund te vendosni karikuset, pultin e televizorit, celsa dhe sende te tjera.

Canta mund te perdoret si organizues per bebet tuaja.

Mund te vendosni panolinat, biberonat, ilacet shampot kremat dhe gjithcka qe deshironi.

Canta ka material cilesor PVC dhe eshte rezistente ndaj perdorimit.

Dizajni modern  me vija te bardha dhe gri.

Canta ka nje kapak ku mund ta mbyllni pjesen e siperme.

Gjithashtu mund ta palosni dhe ta vendosni ne raft.

Permasat: 35*23*23 cm

 

SKU: t02030 Kategori: ,
Përmasa35 × 23 × 23 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat