Dollap portativ me tre rafte


1,490L

DOLLAP PORTATIV ME TRE RAFTE

Organizoni rrobat dhe sendet tuaj ne dollapin me 3 rafte.

Material poliestre te forte dhe e sigurt ne perdorim.

Lehtesisht e pastrueshme.

Dizajni i thjeshte, me vija dhe ngjyre pastel.

Organizoni veshjet tuaja dhe mbani ambientet tuaja te pastra.

Ngjyra: gri, roze dhe kafe

Permasat: 32 x 32 x 32 cm

 

SKU: t7620 Kategori:
Përmasa32 × 32 × 32 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat