,

Organizuese per bebe 41*11x*12 cm


590L

ORGANIZUESE PER BEBE 41*11x*12 cm

Organizoni rafte e bebit tuaj dhe keshtu eshte me e lehte cdo gje per ju.
Mund te vendosni pelenat, badit, gushoret, corape si dhe veshjet te shumta.
Lehtesisht e pastrueshme.
Mund ta vendosni ne raft ose siper raftit.
Ju do te merrni cfare deshironi dhe mund ta gjeni direkt brenda pak sekondash.
Materiali: 100% poliester
Ngjyra : roze dhe blu
Dimesionet: 41 x 11 x12 cm
SKU: t04102 Kategori: ,
Përmasa41 × 11 × 12 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat