,

Organizues sirtari praktik – Ndarese hapesirash

Te ndryshme

Organizues sirtari

Material ekomiqesor

Pershtatet me hapesirat e sirtareve

490L

ORGANIZUES SIRTARI PRAKTIK – NDARESE HAPESIRASH

Organizoni hapesirat e sirtareve dhe artikujve brenda tyre mjeshterisht me keto organizuese.

Vendosje e lehte ne cdo sirtar: mund te prihet ne madhesi dhe forma te ndryshme duke iu pershtatur vendit ku deshironi ti vendosni.

Material i qëndrueshëm, fleksibël, i fortë në përdorim dhe jo i lehtë për t’u thyer. I pershtatshem per aksesore zbukurimi, mbathje, çorape, kozmetike, ilaçe etj.

Organizoni sirtarin tuaj ne menyren me te shpejte dhe praktike dhe shnderrojeni ate ne nje hapesire ​​te organizuar mirë, lehtësisht të arritshme dhe duke i mbajtur gjërat tuaja të ndara mire.

 

SKU: Organizues-sirtari Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat