Sepet buke 38*28*24 cm


1,290L

SEPET BUKE

Mbajtese per buken eshte ideale per ruajtje afategjate te bukes.

Ruan buken te fresket dhe bute.

Mban te gjitha llojet e bukeve, panineve ose sanduiceve.

Kuti me dizajn modern dhe mund te vendoset siper banakut.

Rezistente ndaj lageshtires.

Perdoret per shtepi ose restorante.

Permasat: 38*28*24 cm

SKU: t03501 Kategori:
Përmasa38 × 28 × 24 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat