Organizues per veshmbathje


490L

ORGANIZUES PER VESHMBATHJE

Raftet e organizuar te kursejne kohen dhe hapsiren tuaj.

Mund te vendosni te brendshmet, corapet, shamite dhe sendet e tjera personale.

Organizuesi rrit shume kapacitetin e hapesires ne sirtaret tuaj.

Ju siguron ruajtje sistematike te rrobave.

Material najloni, rrjete e qendrueshme dhe me punim rezistent.

Rrjetat e imta sigurojne qarkullimin e brendshem te ajrit,i cili redukton eren e rrobave dhe per te ruajtur freskine.

SKU: t00500 Kategori:
Përmasa43 × 15 × 14 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat