,

Raft organizues prej druri

Te ndryshme

Raft prej druri i stilit japonez

Multifunksional

Teper praktik dhe i lehte

Dizajn i thjeshte dhe modern

Kursen hapesirat tuaja

 

3,900L

RAFT ORGANIZUES PREJ DRURI I STILIT JAPONEZ

 

Raft i thjeshte organizues  per ruajtjen e hapesirave  ne ambientet tuaja , me dizajn teper modern.

Tashme ju mund te evitoni rremujen ne shtepi ose ne zyren tuaj te punes.

Orgaizuesi eshte multifunksional.Raft organizues prej druri

I pershtatshem per organizimin e librave , orendive zbukuruese dhe cdo send tjeter qe ju mund te deshironi.

Gjithashtu mund te sherbej me se miri si nje permiresues i atmosferes rreth jush.

Mund te perdoret ne cdo ambient ne varesi te nevojave dhe deshirave tuaja si : ne dhomen tuaj te ndenjes ose gjumit , kuzhine , tualet , ne dhomen tuaj te punes ose zyra etj.

Rafti eshte i bere nga materiale te cilesise se larte , ofron qendrueshmeri dhe nje mbeshtetje te sigurte.

Me kembe prej druri , anti gervishtje , nuk demton dyshemene tuaj.

Teper praktik mund te transportohet dhe pershtatet lehtesisht.

Vjen me 3 rafte te cilat jane teper te sigurta dhe evitojne demtimin ose humbjen e sendeve tuaja.

KARAKTERISTIKA

Raft prej druri i stilit japonez.

Materiali : Wood dru i ngurte.

Modeli : SR.

Permasat : 5 34.5 * 31 * 75cm.

Stili : Minimalist modern.

Funksioni : Multifunksional.

Ngjyra : E bardhe dhe kafe.

Teper praktik dhe i lehte.

Dizajn i thjeshte dhe modern.

Kursen hapesirat tuaja.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

 

 

SKU: Raft-organizues-prej-druri Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat