,

Mbajtese televizori 14-42 inch IH-B27 Hannibal

Hannibal

1,500L

MBAJTESE TELEVIZORI 14-42 INCH

Mbajtese televizori me permasa 14-42 inch me peshe deri ne 25 kg.

Pajisjet e montimit dhe manuali i perdorimit te perfshira e bejne instalimin me te lehte.

Modeli B27 eshte i montueshem ne mur  per televizoret LED/LCD/PDP 14”-32” deri ne 25 kg, vetem 25mm nga muri.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-8765000 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Hannibal

LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat