,

Mbajtes universal televizori me ekran te sheshte 26-55″ IH-T50

Hannibal

1,600L

MBAJTES UNIVERSAL TELEVIZORI 26-55″

Mbajtes universal televizori i pershtatshem per te gjitha llojet e televizoreve te sheshte nga 26 deri ne 55″.

Kombinimi i materialeve te cilesise se larte, pjeseve te integruara te instalimit dhe dizajnit te forte, e bejne zgjidhjen ideale per ambientet me hapesira te vogla.

Ky montues ne mur me profil te ulet lejon distancen fikse mur-tevizor prej vetem 25 mm per nje pamje me elegante.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-8765005 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Hannibal

LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat