,

Tapa lavatrice kunder zhurmes dhe tronditjes

Te ndryshme

Tapa gome per lavatrice Ndalon zhurmat dhe dridhjen e makines larese Te vogla por teper praktike

990L

TAPA LAVATRICE KUNDER ZHURMES DHE TRONDITJES

Tapa gome kunder dridhjeve per makinen larese. Instalimi i tapave eshte teper i thjeshte, nuk ka nevoje per mjete shtese apo ngjites.  Thjesht ngrini pajisjen tuaj ne menyre te sigurt, pastaj vendosini. Ngrini pajisjet dhe mobiljet per t’i mbrojtur ato nga lageshtia dhe per ta bere pastrimin me te lehte. Eshte shume funksional per ambiente me lageshtire, siperfaqe jo te ekuilibruara dhe te pjerreta. Vendos balancen duke shmangur keshtu tronditjet, zhurmat dhe levizjen e lavatriceve. Mund ta perdorni jo vetem per lavatricen por dhe elektroshtepiake te tjera si frigorifer, soba apo dhe mobilje divane kolltuk etj. Ky grup prej 4 tapash zvogelon shume transferimin e dridhjeve nga pajisja ne dysheme.

SKU: Tapa-lavatrice-prej-gome Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat