,

Varese rrobash metalike me montim ne mur

Te ndryshme

Varese rrobash metalike

Teper praktike dhe funksionale

E lehte ne perdorim

Materiali i cilesise se larte

 

990L

VARESE RROBASH METALIKE ME MONTIM NE MUR

Varese rrobash e cila montohet ne mur dhe eshte ideale per te kursyer hapesirat tuaja.

Nese keni probleme me organizimin ose  me mungesen e hapesirave ne ambientet tuaja zgjidha eshte kjo varese rrobash metalike.

Struktura trekendore garanton siguri dhe qendrueshmeri te shkelqyeshme.

Karakteristik e vecante eshte  qendrueshmeria ndaj pluhurit dhe lageshtires e cila ndihmon ne mbajtjen e dhomes  tuaj te paster.

Instalohet fare thjeshte ,raftet mund te palosen lehtesisht dhe nuk ze aspak vend.

Lehtesisht e transportueshme mund ta vendosni vete kudo qe te deshironi dhe eshte aspak impenjative.

Ju kursen juve kohe dhe para.

E pershtatshme per tu vendosur ne : sallon , ne dhomen tuaj te gjumit , ne tualet , kuzhine , ne restorante , bare ose edhe zyra , ne baze te nevojave dhe preferencave tuaja.

Varese per rrobat, peshqiret, kapelet, cadrat dhe cantat e cila do ju vije ne ndihme per ti organizuar ato.

SPECIFIKA

Varese rrobash metalike.

Teper praktike dhe funksionale.

E lehte ne perdorim.

Materiali i cilesise se larte.

Ngjyra : E bardhe.

Madhesia: 39×4.6cm.

Pesha: 0,45 kg.

Materiali: Material metalik.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Varese-rrobash-metalike-me-montim-ne-mur Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat