,

Mbajtes TV 32-55 ” me montim ne mur IH-CP305 Hannibal

Hannibal

2,600L

MBAJTES TV 32-55″ IH-CP305

Mbajtes tv me montim ne mur per televizoret LCD / Plasma / LED me nje diagonale 32-55 inch.

Dizajni modern i montimit te televizorit  ju lejon te vendosni televizorin tuaj direkt ne mur. Kjo ben te mundur rregullimin e nivelit te pjerresise dhe rrotullimit te mbajtesit edhe pas perfundimit te procesit te instalimit.

Nje zgjidhje e tille eshte shume e rendesishme per dhoma te vogla per te mos zene hapesire.

Specifika:

Hannibal IH-T50
Diagonalja e ekranit: 32-55 inç
Lloji i montimit VESA deri në 400 x 400 mm
Pesha maksimale e televizorit: 35 kg
Rregullimi vertikal i ekranit: +/- 15°
Rregullimi horizontal i ekranit: +/-90°
Largësia nga muri deri në 500 mm
Materiali: çeliku
Ngjyra e zezë


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-8765006 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

brands

Hannibal

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat