Single Pole Hanger – Mbajtese rrobash – Multifunksionale


  • Material celiku.
  • Instalohet dhe leviz lehte.
  • Perdoret ne ambiente te jashtme edh te brendshme.
  • E qendrueshme edhe e forte.
  • Gjendje ne ngjyre te bardhe.

2,990L

SINGLE POLE HANGER-MBAJTESE RROBASH

Kjo varese eshte e perbere nga materiali i metalit te celikut i cili eshte me kualitet te larte dhe te qendrueshem.

Miqësor ndaj mjedisit.

Perfekte per perdorim te perditshem.

Këmbët plastike mbrojnë sipërfaqen nga gervishtja.

Mund ta perdorni jashte ose brenda shtepise.Single Pole Hanger bli online iBuy al

Strukture e qendrueshme edhe e forte.

SPECIFIKAT

Instalohet shume lehte.

Organizon rroba dhe sendet personale.

Vendoset kudo.

Ka nje raft.

Material : celiku.

Dizajn shume elegant dhe modern.

Gjendje ne ngjyre te bardhe.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim.

SKU: Single Pole Hanger Kategori:
Pesha1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Varese Rrobash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat