,

Varese rrobash praktike

Te ndryshme

3,000L

VARESE RROBASH PRAKTIKE

Varese per rrobat, peshqiret, kapelet, cadrat dhe cantat e cila do ju vije ne ndihme per ti organizuar ato.

E pershtatshme per tu vendosur ne korridor apo dhomen tuaj te gjumit, kjo varese do te pershtatet me se miri me ambientin tuaj.

Varëset e rrobave mund të rrotullohen 360 gradë dhe lartësia gjithashtu , mbajtesja ne pjesen e poshtme mund të përdoret për të varur çanta, shall, kapelë, rrip etj.

Nuk nevojitet asnjë instalim shpues, sipërfaqja e sipërme është bërë nga materiali TPE dhe nuk do të dëmtojë dyshemenë dhe muret.

Me një forcë të qëndrueshme mbështetëse dhe qëndrueshmëri të lartë kjo varese mund të përdoret brenda ose në ballkon.

Përdorni hapësirën e këndit për tharjen e rrobave, ju jep një  ambient të pastër, të rregullt dhe të rehatshëm.

Karakteristika

Materiali:  tub i përbërë prej çeliku inox & ABS

Madhësia: lartësia mund të rregullohet duke tërhequr tubin 175-290cm  

Ngjyra: Gri / Fildish

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: varese-per-rrobat-360-grade Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat