Varese Rrobash Multifunksionale – Magic Folding Hanger

Te ndryshme

990L

VARESE RROBASH MULTIFUNKSIONALE

Varese Rrobash Multifunksionale

Kursen hapesire fale opsionit te palosshem. Mund t’ju hyj ne pune jo vetem per perdoirm ne shtepi, por dhe gjate udhetimeve kur pergatisni valixhet tuaja.
Krijuar me cilesi te larte plastike, mjaftueshem e qendrueshme per te varur dhe rroba te renda, te lagura, triko, funde, kemisha etj.
Varesese rrobash e cila ju liron me teper hapesire ne dollapin tuaj dhe ju ofron nje pamje me te rregullt per te. Kjo ju jep mundesine te gjeni dhe me shpejte veshjet tuaj te rregullta dhe pa rrudha.  Eshte mjaft e forte dhe rezistente per te mbajtur disa bluza, kemisha etj.
Kjo varese rrobash pershtatet per shtepi, dyqan dhe cdo lloji bodrumi. Ju mund ti varni rrobat ose ne pozicionin horizontal ose ne pozicionin vertikal. Dizajni i saj unik i krijon lehtesi ne pershtatje sipas nevojave te hapesires suaj

Shumefishoni hapesiren e dollapit tuaj nderkohe qe mbani veshjet e organizuara, pa rrudha dhe me te rregullta per ti gjetur kur ju duhen. Projektuar per te mbajtur pesha te konsiderueshme ne veshje pa veshtiresi dhe demtim te tij. Produkt afategjate ne kohe dhe i domosdoshem per personat me shume rroba dhe pak hapesire.
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: varese-rrobash-multifunksionale Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Varese Rrobash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat