Varese Rrobash Multifunksionale – Magic Folding Hanger

Te ndryshme

990 L

VARESE RROBASH MULTIFUNKSIONALE

Varese Rrobash Multifunksionale

Kursen hapesire fale opsionit te palosshem. Mund t’ju hyj ne pune jo vetem per perdoirm ne shtepi, por dhe gjate udhetimeve kur pergatisni valixhet tuaja.
Krijuar me cilesi te larte plastike, mjaftueshem e qendrueshme per te varur dhe rroba te renda, te lagura, triko, funde, kemisha etj.
SKU: varese-rrobash-multifunksionale Kategori:
Pesha 0.2 kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Varese Rrobash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat