Organizues portativ Closet Caddy


Kuti organizuese per dollapin tuaj

Perfekte per tu vendosur ne raftet e larta

Ngjitet ne cdo raft druri ose metali

Mban deri ne 4 kg peshe

1,490L

ORGANIZUES PORTATIV

Organizues per raftet e larte te dollapit tuaj.

Rafet e larte nuk do te jene me problem per ju fale organizuesit Closet Caddy Case.

Organizuesi ngjitet ne raftin tuaj  dhe ju mund ta merrni lehtesisht pa hipur ne lartesi.

Perdorim te sigurte

Organizuesi mund te ngjitet ne raft druri ose teli

Eleminoni plotesisht rreziqet per te arritur raftet e larta, rremujen e rrobave si dhe dollapin e paorganizuar.

Mund te vendosni cfare te deshironi si veshjet tuaja, arushat, peshqirat dhe cfaredo gje tjeter.

Instalimi eshte shume i thjeshte dhe mund te behet nga te gjithe.

Ideal per raftet siperme te dollapit                                           Amazon.com: Foldable Closet Caddy Dirty Clothes Storage Organizer Case,Pull  Down Foldable Storage Bin,Foldable Organizers with Clear Window Carry,Shelf  Basket Rotatable Retrieve Items (3 Pcs-S) : Home & Kitchen

Kryesisht raftet e larta jane te paperdorshem ose vendosen veshjet qe rralle here i perdorim, pasi nuk eshte praktike dhe jane te veshtira per tu arritur.

Me organizuesin Closet Caddy  ju do te merrni produktet ne raftet e larta ne menyre te sigurte dhe te lehte.

Ne pjesen e perparme organizuesi eshte i dukshem dhe ju do ta keni me te lehte perzgjedhjen.

SKU: G2253217 Kategori:
Përmasa41 × 33 × 33 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat