,

Kuti organizuese me permasa 40x30x26 cm


990L

KUTI ORGANIZUESE

Sistemoni shtepine tuaj dhe eleminoni rremujat.

Dizajni inovativ dhe pershtatshem me cdo ambient.

Material i cilesise se larte dhe rezistente ndaj perdorimit.

Vendosni ne kutine organizuese cdo gje qe deshironi dhe mund ta ruani aty per nje kohe te gjate.

Kutine mund ta vendosni ne dollap , nen krevat apo kudo tjeter

Kuti i mbron produktet nga demtimi, insektet dhe pluhri fale kapakut te saj.

Ka hapsire te bollshme ne pjesen e brendeshme dhe eshte ideale per te sistemuar sendet tuaja.

Pastrohet lehtesisht me leter te lagur dhe eshte rezistent ndaj njollave.

Mund te vendosni lodrat, aksesoret, ushqimet, librat, veshjet si dhe produkte te tjera.

Permasat e kutise jane 40x30x26 cm.

SKU: t7651 Kategori: ,
Përmasa40 × 30 × 26 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat