,

Kosh per organizim 19*17 cm


1,290L

KOSH PER ORGANIZIMIN E SHTEPISE

Organizoni shtepine tuaj dhe eleminoni rremujat.

Koshi eshte rezistent ndaj perdorimit dhe ka material cilesor.

Ka hapsire te konsiderueshme per te vendosur cfare te deshironi.

Pastrohet lehtesisht me nje leter te lagur

Materiali shte rezistente ndaj njollave dhe pluhurit.

Pervec organizimit te sendeve tuaja ndihmon ne arredimin e dhomes fale dizajnit.

Koshi ka dhe dy mbajtese ne pjesen anesore qe e ben me praktik per perdorim.

Mund te perdoret si kosh per lodrat, organizues per produktet kozmetike, ose sendet e tjera tuaja.

Permasat: 19*17 cm

SKU: t03662 Kategori: ,
Pesha0.69 g/kg
Përmasa19 × 17 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat