, ,

Cante per sistemimin e rrobave


490L

CANTE ORGANIZUESE PER RROBAT

Cantat jane ideale per sistemimin e rrobave dhe sendeve ne raftet tuaja.

Ju ndihmon te kurseni kohe dhe te eleminoni rremujen.

Dizajne inovative dhe moderne qe pershtaten lehtesisht me ambientin tuaj.

Canta vjen ne tre ngjyra te ndryshme: roze, gri dhe kafe

Ndihmojne ne mbajtjen sistematike te rafteve tuaj.

Material i cilesise se larte dhe rezistent ndaj perdorimit.

Permasa: 50*30*20 cm

SKU: t02870 Kategori: , ,
Pesha0.76 g/kg
Përmasa50 × 30 × 20 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat