Pasqyra makine Basues – Rear View Mirror

Baseus

Pasqyra makine Basues

Rear View Mirror

Ndihmon ne parkimin e makines

Jep pamje me te qarta

1,200L

PASQYRA MAKINE BASEUS – REAR VIEW MIRROR

Pasqyra perfekte per te dalluar vendet te cilat shihen me veshtiresi.

Ju ndihmojne per te patur nje pamje me te qarte gjate parkimit te makines tuaj, per te shmangur goditjet, gervishtjet dhe hapesirat apo objektet te cilat nuk dallohen shpesh.

Bashkangjitet lehte ne pasqyren e makines per te siguruar nje fushe me te gjere shikimi dhe per te rritur sigurine gjate udhetimit.

Mundeson pamje 360 grade dhe  papershkueshmeri nga uji per siguri te shtuar. Lejon shikimin me shume kende.

Te pojektuara per te rritur shikueshmerine dhe per te përmirësuar sigurinë gjate ecjes me makine.

Instalohen lehtesisht, mjafton te hiqni ngjitjen nga pasqyra per ta aplikuar ate lehte ne pasqyren e makines. tuaj.

Specifika

Madhësia: 49 mm

Materiali: Qelq

Mënyra e instalimit: me ngjitje

Pozicioni i Fiksuar: Pasqyra e pasme


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Pasqyra makine Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat