, ,

Pastrues per poret – Kemei KM 1868


  • Pastrues fytyre per pikat e zeza dhe aknet
  • Terheq butesisht lekuren per te aktivizuar qarkullimin e gjakut
  • Jep pamje rinore
  • Mban lekuren e paster te bute dhe plot shkelqim

1,990L

PASTRUES PER PORET – KEMEI KM 1868

Pastruesi i poreve mjeti ideal  për kujdesin e lëkurës.

Poret , lëkura e ashpër, e errët, nuk do jene me nje problem qe do ju shqetesoje fale ketij pastruesi.

Heq pikat e zeza, pastron dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Gjithashtu nuk keni pse te shpenzoni me teper ne sallone bukurie, ​​kurseni para dhe kohe.

Ky produkt është krijuar posaçërisht për të hequr lëkurën e vdekur dhe eleminuar papasterite.

Koka e madhe e rrumbullakët karakterizohet nga thithja e fortë per nje pastrim te thelle te lekures.

Një koke me e vogël e rrumbullakët është e përshtatshme për lëkurën sensitive, sic eshte dhe pjesa rreth syve.

Koka ovale e mban lëkurën te terhequr dhe me te permiresuar.

Fuqia e thithjes është e rregullueshme. Kjo pasjisje ka 5 ingranazhe të ndryshme.

Punon në mënyrë efektive për të thithur  pikat e zeza dhe pastruar fytyren nga aknet.

Lehtë për t’u përdorur dhe pastruar.

Pas perdorimit cdo here keshillohet qe te lahen kokat e levizshme.

Karikimi usb, ju mund të karikoni makinën pastruese të poreve kudo me një kabllo usb.

Për më tepër, pajisja punon  pa kabell gje qe  ju siguron komoditetin e një ambienti të qetë për pastrimin e fytyrës.

Mënyra më e mirë për ta përdorur atë eshte pas përdorimit të një avullore të nxehtë të fytyrës.

Pas thithjes së pikave te zeza, merrni një kompresë të ftohtë akulli dhe përdorni produkte hidratuese për të ndihmuar në tkurrjen e poreve dhe lehtësimin e shqetësimit.

Pastron fytyren ne menyre te sigurte, pa pranine e kimikateve te cilet e demtojne ate.

Pajisja heq papastertite, yndyren e tepert dhe qelizat e vdekura te lekures te cilat bllokojne poret.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Pastrues per poret - Kemei KM 1868 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat