,

Pershtates USB me vale te larte 300Mbps

TP-LINK

1,890L

PERSHTATES USB ME VALE TE LARTE 300MBPS

Shpejtësia 11N lejon përvojën më të mirë të transmetimit të videos HD dhe thirrjes në internet.

Antenat e dyfishta të jashtme japin performancë të pritjes dhe transmetimit të përmirësuar.

Kabllo USB 1.5 metër e gjate mundëson vendosje të përshtatshme dhe fleksibël.

I pershtatshem per Windows 8.1 / 8/7 / XP, Mac OS, Linux

Pershtatesi TL-WN822N ka dy antena të jashtme me akses të lartë për të siguruar transmetim dhe marrje më të fortë të sinjalit, e cila ju ndihmon të keni një lidhje të qëndrueshme Wi-Fi në të gjithë shtëpinë tuaj.

Shkalla aktuale e të dhënave wireless dhe mbulimi pa kabull nuk janë të garantuara dhe do të ndryshojnë si rezultat i

1) faktorëve mjedisorë, përfshirë materialet e ndërtimit, objektet fizike dhe pengesat,

2) kushtet e rrjetit, përfshirë ndërhyrjet lokale, vëllimin dhe dendësinë e trafikut, vendndodhjen e produktit, kompleksiteti i rrjetit dhe lartësia e rrjetit dhe

3) kufizimet e AP, duke përfshirë performancën e vlerësuar, vendndodhjen, cilësinë e lidhjes dhe gjendjen e AP.

Pesha2 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat