,

Pershtates USB me WIfi – WIFI USB ADAPTER

TP-LINK

1,800L

PERSHTATES USB ME WIFI – WIFI USB ADAPTER

Adaptor me antene pershtatet ne menyre te persosur me kompjuterin tuaj.
Ai siguron nje zgjidhje te shkelqyeshme per kryerjen e aktiviteteve online me shpejtesi te larte interneti.
Eshte ideal per lundrimin ne internet dhe lojera te ndryshme.
Perdoret dhe per desktop dhe per laptop.
Përputhet me standardet IEEE 802.11 a / b / g / n / ac
Të dhëna të transferimit me shpejtësi të lartë deri në 650 Mbps
Plug-and-Play, Nuk Kërkohet CD dhe Instalim Automatik
Antena e jashtme 6dBi siguron sinjal me fitim të lartë dhe mbulim të qëndrueshëm
I krijuar me menyrat e sigurise WPA/WPA2 ky pershtates pa kabell siguron qe te transferoni skedare dhe te dhena mbii nje lidhje te sigurt.
SKU: Pershtates-usb-me-wifi Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

TP-LINK

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat