,

Peshore personale elektronike Mi Smart scale 2

Xiaomi

3,500L

PESHORE PERSONALE ELEKTRONIKE MI SMART 2

Peshore personale elektronike me saktesi te larte te rezultateve.

Pajisur me funksion ideal te matjes se peshes, bazuar ne lartesine, moshen, BMI dhe te dhena te tjera.
Llogarit ne menyre inteligjente peshen qe i pershtatet secilit.

Me peshoren inteligjente Xiaomi do te jeni ne gjendje te matni 13 vlera te ndryshme te trupit, duke perfshire BMI -ne tuaj, perqindjen e yndyres, masen e muskujve, perqindjen e ujit, metabolizmin bazal, yndyren viscerale, masen kockore dhe perqindjen e proteinave.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: G-543219 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Peshore

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat