Peshqir per fytyren 45 x 85 cm


  • Peshqiret jane material 100% pambuk.
  • Perthithin mire lageshtiren dhe thahen shpejte.
  • Rekomandohet per te gjitha llojet e lekurave.
  • Jane te bute ne perdorim.
  • Lahen lehtesisht ne lavatrice.
  • Dimesionet: 45 x 85 cm.

490L

PESHQIR PER FYTYREN 45 X 85 CM

Peshqiret jane material 100% pambuk.

Perthithin mire lageshtiren dhe thahen shpejte.

Rekomandohet per te gjitha llojet e lekurave.

Jane te bute ne perdorim.

 Lahen lehtesisht ne lavatrice.
Dimesionet: 45 x 85 cm.
SKU: t0980 Kategori:
Pesha0.115 g/kg
Përmasa45 × 85 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat