,

PopCorn Maker Mini- Makineri Kokoshkash ne Shitje Online


 • Pergatisni kokoshkat shpejt, lehte dhe ne kushte shtepie sa here qe ju deshironi
 • Ekonomike
 • Pa vaj dhe yndyre
 • E vogel
 • Praktike

2,300L

MAKINERI KOKOSHKASH – POPCORN MAKER MINI

Ne mbremjet e vona te nates mund te uleni perpara televizorit te shoqeruar me familjaret ose me miqte tuaj te dashur e mund te pergatisni kokoshka ne pak kohe dhe me pas mund ti shijoni duke pare nje film te bukur. Kete produkt mund ta gjeni duke porositur online ne Dyqan Taxi.

 

PER KOKOSHKA TE SHPEJTA DHE TE SHIJSHME

Me kete paijsje ju mund te pergatisni shume thjeshte kokoshka ne shtepine tuaj pa bere shpenzime te teperta. Mund te behen pa vaji dhe ne kete menyre nuk ju harxhoni aspak energji sepse funksionon me avull duke shmangur yndyren e tepert ne kete menyre nuk shkaktoni aspak rremuje ne kuzhinen tuaj. Shume e thjeshte ne perdorim dhe pastrohet lehtesisht.

MUND TI PERGATISNI FARE LEHTE NE SHTEPI KOKOSHKAT   PopCorn-Maker-Mini-Makineri

 • E shpejte dhe e sigurte ne perdorim.
 • Nuk harxhon energji.
 • E lehte per t’u perdorur.
 • Konsumoni kokoshka te shendetshme, pa yndyre
 • Ideale per perdorim shtepiak
 • Kursen energjine elektrike
 • Jepini filmave tuaj te preferuar nje tjeter dimension argetimi dhe shije
 • Ne permasa te vogla, e merrni kudo me vete ne zyre ose udhetime
 • Porosit Online ne iBuy.al
SKU: popocorn maker-mini Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

PopCorn Maker

color

Black with White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat