, ,

Portofol Karikues me dy dalje Lightning & micro | Zhuse


1,990L

Portofol Karikues  | Zhuse PB 012

Portofol Karikues me dy dalje Lightning & micro | Zhuse

Cilesimet Kryesore | 
 
Marka | Zhuse
Modeli | Pb-012
KApaciteti | 4000mAh
Material | Lekure, ABS, PC
Porte Hyrese | DC 5V / 2A MAX
Porte Dalese | DC 5V / 2.1A MAX
Prodhuar me materiale cilesore dhe mjaftueshem te durueshem ndaj perdorimit te perditshem.
I pajisur me indikator LED per pajisjet qe karikohen me kabell USB.
SKU: Portofol-Karikues-Zhuse-PB-012 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat