, ,

PowerBank Mi Xiaomi – 10000 mAh


2,500L

POWERBANK MI XIAOMI – 10000 mAh

Dizajn praktik dhe i lehte, i cili pershtatet me cdo smartphone fale modelit universal. 

Me dy porta hyrese Usb mund te karikoni njekohesisht dy pajisje.

Kurseni kohen tuaj me kete karikues portativ.

Powerbank me kapacitet 10000 mAh eshte ajo cfare ju duhet per te patur gjithmone te karikuar smartphonen tuaj. 

Specifika:

Karikues portativ universal.

Me 2 porta hyrese USB.

Permasa 147 x 71 x 14.1 mm.

Material ABS

Bateri Litium Polimer


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Powerbank-10000mAh-Xiaomi Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat