, ,

Achida ML-Q9 – Powerbank 10000 mAh

Achida

  • Karikues portativ universal.
  • Me 2 porta hyrese USB.
  • Ekran dixhital
  • Dizajn kompakt dhe praktik.

1,990L

ACHIDA ML-Q9  – POWERBANK 10000 mAh

Powerbank me kapacitet 10000 mAh eshte ajo cfare ju duhet per te patur gjithmone te karikuar smartphonen tuaj. 

Ka nje dizajn praktik dhe te lehte, i cili pershtatet me cdo smartphone fale modelit universal. 

Me dy porta hyrese Usb mund te karikoni njekohesisht dy pajisje. Kurseni kohen tuaj me kete karikues portativ. 

Gjithashtu Achida ml-q9 eshte i pajisur me ekran i cili tregon  sasine e karikimit qe ka marre telefoni juaj.

 

SPECIFIKAT

Karikues portativ universal. 

Me 2 porta hyrese USB.

Ekran dixhital i cili tregon baterine.

Dizajn kompakt dhe praktik. 

Kapaciteti i baterise:  10,000 mAh.

Material plastik ABS


Bli ne iBuy.al – Dyqani juaj Online!

 

SKU: powerbank-achida Kategori: , ,
brands

Achida

Kapaciteti

10.000 mAh

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat