, ,

Powerbank me drite Led 3400mAh Xiaomi

Xiaomi

3,500L

POWERBANK ME DRITE LED 3400mAh

Powerbank Xiaomi eshte nje karikues i jashtem me kapacitet te larte 3400mAh qe ka te integruar edhe nje drite LED.

Ky karikues mund te perdoret edhe si nje elektrik kur eshte nate ose ne vende te erreta.

Karikon me ane te portes USB , dhe mban me bateri pajisjet tuaj gjate gjithe kohes edhe kur jeni ne udhetime apo jashte shtepise dhe zyres.

Drita LED komandohet fare thjeshte nga nje buton ku mund te fiket edhe te ndizet.

Me permasa kompakte dhe peshe te lehte mund ta merrni me vete kudo qe ju nevojitet.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120719 Kategori: , ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Power Bank

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat