, , , ,

Power bank me panel diellor ne shitje

Te ndryshme

Bateri diellore e rikarikueshme

Dizajn elegant , praktik dhe i qendrueshem

Ideale per udhetime, kampe dhe aktivitete ne natyre

Me drite LED  dhe busull 

 

 

 

1,990L2,490L

POWER BANK ME PANEL DIELLOR

Karikues me solar i cili mund te karikoje telefonin tuaj pa qene nevoja per energji elektrike dhe mund ta merrni kudo me vete.

Perfekt per te karikuar paisjet tuaja elektronike ne cdo moment edhe kudo qe jeni.

Karikues pa tel, si dhe i pajtueshem me pjesen me te madhe te llojeve te smartphoneve.Power bank me solar

Karikimi me solar , me ane te energjise diellore  eshte nje tjeter vecori shtese ,opsioni i karikimit diellor funksionon si nje zgjidhje rezerve ne momentet kur burimet e tjera te energjise nuk jane te disponushme .

Sigurohuni që banka e energjise eshte karikuar plotesisht para udhetimeve tuaja.

Rimbushet plotesisht per rreth 6 ore.

Mund t’i karikoje celularet tuaj disa here ne dite.

Power bank i pajisur me drite LED e ben ate nje shoqerues shume i mire ne udhetimet tuaja ne natyre edhe gjate nates.

Ne strukturen e saj perbehet nga nje buton i cili sherben per ndezjen edhe fikjen e powerbank.

KARAKTERISTIKA

Power bank me cilesi te larte.

Dizajn elegant , praktik dhe i qendrueshem.

Ideale per udhetime, kampe dhe aktivitete ne natyre.

Pesha e lehte dhe madhesia kompakte.

Vjen me drite LED  dhe busull .

Bateri diellore e rikarikueshme.

Kapacitet i madh.

Karikues i dyfishtë USB.

SPECIFIKA

Kapaciteti i energjise : 100000Ah

Energjia diellore: 1.2W

Hyrja: 5V-1A

Dalja: 5V-1A, 5V-2A

Materiali: plastike + silikon

Madhesia e produktit:  138 * 76 * 19 mm

Ngjyra: E bardhe


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

SKU: Power-bank-me-solar Kategori: , , , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Power Bank

Fuqia

10000mAh, 20000mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat