, , , ,

PowerTank 20000 mAh – Powerbank

CellularLine

  • Karikues portativ per telefonin tuaj.
  • Me dy hyrje portash USB.
  • I rikarikueshem me ane te fishes se telefonit 
  • Lidhet me : USB, Micro USB, USB-C

3,490L

POWERTANK 20000 mAh -POWERBANK

Powerbank  20000 mAh  është karikuesi ultra  i shpejtë, i fuqishëm dhe portativ. 

PowerTank 20000 është realizuar me teknologjine e re te  qelizave të polimerit litium me dendësi të lartë që, për të njëjtën fuqi e bën kete Powerbank deri në 40% më të vogël se modelet klasike .  

Karikim i shpejte i telefonit tuaj

I vogël dhe i fuqishëm, PowerTank 20000 mAh është ideal për të mbajtur sa me gjate  energjinë që ju nevojitet dhe për të karikuar  shpejt smartphone-in tuaj, madje disa herë me radhë.

Kompakt dhe i lehtë powerbank eshte  vetëm 136 × 70×25 mm,  350g peshë. 

Ju mund të karikoni karikuesin portativ dhe pajisjen në të njëjtën kohë, me një karikues të vetëm.

Për më tepër, falë hyrjes së dyfishtë USB-C dhe Micro USB, PowerTank 20000 mAh mund të rimbushet drejtpërdrejt me fishen  USB të shumicës së telefonave .

PowerTank 20000 është i pajisur gjithashtu me një sistem i cili ju mundeson njekohesisht   karikim të shpejtë dhe kontroll të mbinxehjes i cili ju lejon të karikoni pajisjet tuaja në një rehati dhe siguri totale.

Specifikat :

Portat USB: 2

Fuqia hyrëse: 10W

Bateria: Teknologjia e baterisë litium polimer me dendësi të lartë

Fuqia maksimale e daljes: 12W

Kapaciteti i baterisë: 20000 mAh

Marka CellularLine

Lidhet me : USB, Micro USB, USB-Ckarikues powertank portativ shop online ibuy al

 

 

 

 

 

 

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

brands

CellularLine

color

White

Kapaciteti

20.000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat