,

Prerese hudhrash elektrike – Meat Grinder

Te ndryshme

1,500L

PRERESE HUDHRASH ELEKTRIKE – MEAT GRINDER

Prerese hudhrash elektrike me dizajn praktik dhe inteligjent i cili funksionon me ane te vetem nje butoni.

Tehet prerese jane bere prej celik inoksi me cilesi te larte dhe kend per te prere ne menyre te sigurt ushqimet, rezistente ndaj temperatures se larte dhe ndaj korrozionit.

Shume i lehte per tu perdorur, mjafton te vendosni perberesin qe deshironi mbyllni kapakun dhe mbani shtypur butonin. Pret dhe copeton ne pak sekonda.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120210 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe, Pink, Transparente

LLoji

Grirese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat