Prize universale me 6 porta USB | Karikim inteligjent

Te ndryshme

2,490L

Prize universale me 6 porta USB YC CDA9

Prize universale me 6 porta USB | Karikim inteligjent

Cilesimet Kryesore |
Modeli | YC-CDA9
Gjatesia e kabllit | 1.5m
Porte Hyrese | AC 100-240V
Porte Dalese | 5V / 7.2A me njohje inteligjente
Pesha | 383g
Materiali | ABS
Material i cilesise se larte, rezistent ndaj nxehtesise.
Dizajn praktik dhe kabllo i pa ngaterrueshem.
Mbrojtje nga qarku i shkurter.
SKU: prize-universale-me-6-porta-usb Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Prize elektrike

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat