, , ,

Professional Hair Trimmer – VGR V-087

VGR

2,200L

PROFESSIONAL HAIR TRIMMER – VGR V-087

VGR V-087 Makine elektrike qethje për burra.

Makine profesionale e bërë me tehe çeliku për shkurtimin, qethjen, prerjen e shpejt te flokeve.

Teh që mund të lahet dhe nuk ndryshket, pastrohet shpejt dhe lehtë.

Makina ka koka te ndryshme per te arritur gjatesine dhe modelin e flokeve qe ju deshironi.

I ndertuar me material cilesor qe nuk ndryshket edhe nuk krijon irritim ose skuqje ne lekuren tuaj.

Vjen me krehër të ndryshëm për t’ju lejuar të arrini gjatësi të ndryshme të flokëve.

Ju jep deri në 150 minuta përdorim nga 2 orë karikim, e ndertuar me bateri rezistente litiumi.

E rikarikueshme me ane te fishes me porte USB  te perfshire ne paketim.

Jep performance te larte fale motorrit super te fuqishem.

Kryeni stilime, modele apo vijezime te ndryshme fale kesaj makine komode dhe inovative.

Specifika

Modeli : V-087

Pesha . 131g

Permasa: 14,2 x 4,5 x 3 cm

Koha e karikimit: 2 orë

Koha e perdorimit: 150 minuta

Tensioni: 100-240V

Fuqia: 5W

Furnizimi me energji elektrike:hyrje USB universale

Materiali: teh çeliku inox


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Professional Hair Trimmer - VGR V-087 Kategori: , , ,
brands

VGR

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat