, ,

Projektor Full HD 1080 T7


13,500L

PROJEKTOR FULL HD 1080 T7

Projektor LED me shkëlqim të lartë T7 720P.

Veshje precize e lentes optike.

Cilësia e fotos është e qartë dhe e mprehtë, eleminoni fokusin e gabuar dhe shtrembërimin e figurës.

Projektori T7  përdor parimin e projeksionit të reflektimit difuziv.

Edhe nëse shikoni për një kohë të gjatë, nuk do të ndjeni lodhje vizuale, e cila është e përshtatshme për mënyrën e shëndetshme të shikimit të filmave për të gjithë familjen.

Rezolucion 720P HD. Njësia e imazhit fizik 1280X720 RGB, e zvogëluar ndjeshëm ndjesia e grimcave me rezolucion të ulët, fotografia është më e qartë dhe delikate.

Karakteristika

Kontrasti: 1000: 1

Rezolucioni  12808077PP

Ndriçimi: 200 ANSI

Projeksioni Distanca: 1-4M

Raporti : 4: 3/16: 9

Jeta e llambës: 20000 orë

 

 

SKU: Mini Projektor LED T7 HD 720P Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat