,

Qumesht pastrues per lekuren – Skin Crystal Care


  • Pastron papastertite dhe make-up tuaj
  • Hidraton dhe freskon lekuren tuaj
  • Perdoret ne lekura te ndjeshme
  • Ndihmon ne pastrimin dhe e ben lekuren tuaj me te bute

1,290L

QUMESHT PASTRUES ME KRISTALE, MINERALE DETARE, VITAMINE E

Produkti ka nje teksture delikate dhe kremoze, heq ne menyre perfekte make-up-in dhe te gjitha papastertite pa ndikuar ne shtresen lipidike te epidermes.

SPECIFIKAT

Pastron papastertite dhe make-up tuaj

Hidraton dhe freskon lekuren tuaj

Perdoret ne lekura te ndjeshme

Ndihmon ne pastrimin dhe e ben lekuren tuaj me te bute

Vitamina E neutralizon radikalet e lira, duke penguar procesin e plakjes se lekures dhe parandalimin e formimit te rrudhave, dhe e bem lekuren tuaj me te bute dhe te lemuar.

PERDORIMI

Aplikojeni produktin ne nje cope pambuku dhe fshijini butesisht fytyren tuaj, qafen dhe dekoltene.

Perdoret ne mengjes dhe ne darke.

Kapaciteti 200 ml
SKU: b2201384 Kategori: ,
Pesha0.02 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat