Rainbow Uv | Makineri elektrike per tharjen e xhelit


  • Ideaur per te kembet edhe duart.
  • Material plastike ABS i forte edhe i qendrueshem.
  • Me ekran dixhital me drite LED.
  • Me dizajn kompakt edhe modern.
  • Ngjyre e bardhe.

4,990L

RAINBOW UV – MAKINE THARESE PER THONJTE

Nese jeni te fiksuara pas kujdesit per veten por njekohesisht nuk doni qe te prisni radhe te gjata ne parukeri edhe te kryeni shpenizime te shumta, kjo makine elektrike per tharjen e xhelit ne thonje eshte fantastike.

Gjate perdorimit do te shihni prakticitetin e saj edhe lehtesine ne perdorim.

RAINBOW UV- THARESE PER THONJTE

Perberja me drita LED e bene kete makine shume perfekte edhe funksionale, sepse thane shepejt edhe pa ndjesine e djegies.

Kohematesi i saj fillon nga 30 sekonda e deri ne 99 sekonda, ku ju mund te zgjidhni kohen qe ju nevojitet per tharjen e xhelit apo menyren qe aplikoni per tharjen e tij.

Dizani i saj eshte shume praktik edhe i lehte ne peshe c’ka do te thote qe mund ta mbani lehtesisht ne tryeze apo kudo qe deshiron  ju zene shume hapesire edhe pa ju penguar gjate transportimit.

Ne ekranin dixhital me drita LED ai tregon kohen qe ju keni vendosur per te bere tharjen e xhelit.

Makina punon ne menyre automatike.

Perdoret per te dyja duart dhe kembet.

Bli Online iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire! 

SKU: L-200720-038 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Furre per thonj

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat