Redmi Note 8 Pro – Xiaomi Best Price – Blerje Online

Xiaomi

29,300L

XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO

Xiaomi Redmi Note 8 Pro – Best Price

Nje bote e re per t’u pare. Kamera e fuqishme 64MP. Sensor i cili ofron dyfishin e pikseleve me rezolucion 8K. Modaliteti i nates ju lejonte kapni imazhe te hollesishme ne mjedise me drite te zbehte.
Lente ultra te gjera 8MP. Kapin te gjithe peizazhin ne nje shkrepje te vetme.
Kamera Selfie inteligjente 20MP dizajnuar per selfie-n perfekte. E pajisur me modalitetin AI dhe blur per background. Jep me te miren tuaj ne cdo kohe.
Specifikat

Marka | Xiaomi
Modeli | Redmi Note8 Pro
Sistemi Operativ | MIUI10
CPU | Helio G90T
GPU | ARM Mali G76 MC4 800MHz
RAM | 8GB
ROM | 128GB
Memorje e jashtme deri ne 256GB
Ekrani | 6.5inch
Kamera | 64MP+8MP+2MP
Selfie | 20MP
Bateria | 4500mAh

SKU: hi-redmi-note-8-pro Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat