, ,

Relax and Tone – Pajisje masazhi


1,890L

RELAX AND TONE – PAJISJE MASAZHI

Relax & Tone është një pajisje portative e lehtë për t’u përdorur, praktike dhe jashtëzakonisht e manovrueshme për të masazhuar  dhe relaksuar trupin tuaj.

E vetmja gjë që ju nevojitet është dhjetë minuta në ditë për një program intensiv, në çdo kohë që dëshironi gjatë ditës.

Me sistemin e tij  me shpejtësi të rregullueshme, ai siguron disa lloje masazhesh, nga te lehta te ato intensive.

MASAZHUES ELEKTRIK – RELAX & TONE

Masazhtori lehtëson në mënyrë efektive  dhimbjen e muskujve ndërsa ju ndihmon të masazhoni zonat e trupit.

Pershtatet shume mire me cdo kontur te trupit.

Masazhues profesional për trupin me dizajn elegant, të lehtë dhe veprim masiv rrotullues.

Relax & Tone është efikas gjithashtu ndaj celulitit.

Mund ta përdorni për të luftuar depozitat e lokalizuara të dhjamit, për të dobësuar trupin tuaj dhe për të rritur tonifikimn e lëkurës.

Ju mund të tonifikoni dhe formoni muskujt në të gjithë trupin, krahët, kofshët,vithe.

Përdoreni atë në qafë, shpatulla dhe shpinë; Relax & Tone ofron një masazh të këndshëm për të lehtësuar tensionet muskulore.

Stimulon qarkullimin e gjakut, për të çliruar lodhjen e grumbulluar gjatë ditës.

Eshtë i pajisur  me katër koka  që mund ti përdorni për të trajtuar pjesë të ndryshme të trupit tuaj.

Koka e rrafshët – Masazh delikat dhe relaksues për qafën, shpatullat dhe shpinën;

Kokë e valëzuar – Masazh i thellë i indeve, lufton dhe parandalon ndërtimin e dhjamit të lokalizuar dhe celulitin, duke rritur tonifikimin e muskujve.

Kokë me 8 sfera rrotulluese – Masazh krijuar për të thithur më mirë kremrat, vajrat dhe xhelët, duke rritur efektivitetin e tyre).

Koka mikro-abrazive – Lëmon lëkurën në pjesën e poshtme, duke eleminuar kallot.

SPECIFIKArelax and tone online ibuy al

Masazhues portativ elektrik

Kontrollues per shpejtësine.

Me doreze qe pershtatet mjaft mire me doren

Dizajn elegant të lehtë dhe një veprim masiv rrotullues

Pervec masazhit largon dhimbjet ne pjese te ndryshme te trupit

Burimi i energjisë: 220V-240V, 50Hz

Materiali: ABS,

Madhësia: 280 x 180 x 110 mm


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat