,

Rubinet me Filter per ujin – Water Purifier – Blerje online

Te ndryshme

1,490L

RUBINET ME FILTER PER UJIN

Rubinet me Filter per ujin – Water Faucet Purifier

Formuar nga materiali i shkalles se larte per nje funksion jetegjate.
Pastron deri ne disa shtresa ujin qe rrjedh ne rubinet duke ruajtur te gjitha vlerat minerale te tij.

Rubinet me filter pershtatet me rubinetet standarte ne lavamanet e kuzhines. Pajisur me rendiment filtri te ujit te paster me efikasitet te larte. Filtri i ujit eshte i pajsur me teknologji te filtrit te riciklueshem. Filtron ndotesit qe qarkullojne ne rrjedhen e ujit, largon shijen e keqe dhe aromen shqetesuese. Siguron uje te shendetshem, te pijshem dhe mund te lani perimet, enet madje dhe te gatuani me ujin qe rrjedh ne te.

Ndertuar me materiale cilesore te cilet jane te pershtatshem per kuzhinen. Eshte i perbere nga filter 100% i shkalles se ushqimit i cili eshte i pademshem per trupin e njeriut.
Materiali i fprte i plastikes ABS eshte rezistente ndaj gerryerjes kimike dhe nxehtesise.
Prodhuar me material jo toksik, ekologjikisht miqesore dhe rezistent ndaj plasaritjeve.
Filtri ne brendesi te ketij Water Faucet Purifier mund te pastrohet dhe te nderrohet 1 here ne 6 muaj ose dhe me pak.

 

Produkte online Ibuy.al | Dyqani ku ju mund te gjeni gjithcka qe ju nevojitet!

SKU: L367-WATER-PURIFIER Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

RUBINET

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat