Samsung A71 – Full Specification – Bli online

Samsung

48,200L

SAMSUNG A71 BLACK

SMARTPHONE SAMSUNG A71

 A71 eshte nje smartphone i shpejte me ekran te madh. Eshte ideal nese deshironi te luani lojera dhe te shikoni video.
Fale procesorit te fuqishem dhe RAM 6GB, lojerat dhe aplikacionet do te funksionojne gjithmone pa probleme.
Kjo do te thote qe ju mund te hapni shpejt kameren 64MP per te kapur momente argetuese me detaje te shkelqyera. Mund te perdorni lentet me kend te gjere, nderkohe qe lentet makro ju lejojne te fotografoni detajet me te vogla.
Ekrani i madh 6.7inch ofron me shume sesa thjeshte nje hapesire te mjaftueshme per te shfaqur lojera dhe video. Bateria e madhe 4500mAh do te zgjase me shume sesa nje dite.
Specifikat 
Marka | Samsung
Modeli | A71
Sistemi Operativ | Android
CPU | Octa Core
RAM | 6GB
ROM | 128GB
Memorja e jashtme deri ne 512GB
Dual SIM Card
Ekran | 6.7 inch Amoled Full HD
Kamera | 64MP+12MP
Selfie | 32MP
Bateria | 4500mAh
Pesha | 179g

 

SKU: hi-samsung-a71 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat