Samsung Note 10 Plus – Best Price – Produkte Online

Samsung

93,900L

SAMSUNG NOTE 10 PLUS

Samsung Note 10 Plus – Best Price

Smartphone i fundit i lancuar nga Samsung, nje aparat fotografik i trefishte me kamera 12MP+12MP+16MP. I mundesuar nga Exynos 9825 EMEA/LATAM DHE Qualcomm SDM855 Snapdragon 855.
Ekrani 6.8inch Dynamic AMOLED eshte i mbrojtur me funksionin Corning Gorilla Glass, HDR10+.

Specifikat 

Marka | Samsung
Modeli | Note 10+
Sistemi Operativ | Android 9.0 (Pie); One UI
CPU | Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 & 2×2.4 GHz Cortex-A75 & 4×1.9 GHz Cortex-A55) – EMEA/LATAM / Octa-core (1×2.8 GHz Kryo 485 & 3×2.4 GHz Kryo 485 & 4×1.7 GHz Kryo 485) – USA/China
GPU | Mali-G76 MP12 – EMEA/LATAM / Adreno 640 – USA/China
RAM | 10GB
ROM | 256GB
Ekrani | 6.8inch Dynamic AMOLED
Kamera | 12MP+12MP+16MP
Selfie | 20MP
Bateria | 4300mAh
Dimensionet | 162.3*77.2*7.9mm
Pesha | 198g
SKU: hi-note-10-plus Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat