Sapun Argani Bio – Hemani – Blerje Online

Hemani

750L

SAPUN ARGANI – HEMANI

Sapun Argani – Hemani

Benefitet nga perdorimi i tij | 

  • Rigjeneron lekuren e fytyres,duke larguar qelizat e vdekura.
  • I dhuron fytyres shkelqim.
  • Rinovon qelizat ne fytyre.
  • Zhduk shenjat e mbetura nga aknet.
  • Largon njollat dhe pikat e zeza ne fytyre.
  • Hidraton fytyren.
  • I dhuron butesi dhe elasticitet lekures se fytyres.
  • Rregullon balancin e ph dhe te yndyres.
  • Efekt anti rrudhe.
SKU: Sapun-argani Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Hemani

LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat