,

Sapun me Squfur nga Skin Doctor – Produkte Online

Skin Doctor

750L

SAPUN ME SQUFUR NGA SKIN DOCTOR

Sapun me Squfur nga Skin Doctor

Pastron ne thellesi fytyren tuaj, largon yndyren, redukton poret dhe kujdeset per largimin e akneve.

Perberja | Squfur, Antiseptik, keratolitik, antiseborrheik, vitamine E, allantoin.

Perdorimi | Lani fytyren me sapun tre ose kater here ne dite duke shmangur kontaktin me syte dhe gojen.
Shpelajeni fytyren dhe thajeni si zakonisht.

SKU: sapun-me-squfur-skin-doctor Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Skin Doctor

LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat