,

Scratch Dini – Heqes i gervishtjeve te makines

As Seen on TV

690L

HEQES I GERVISHTJEVE TE MAKINES

Forca maksimale per heqjen e gërvishtjeve të makinës tuaj!

Scratch-dini heq menjëherë gërvishtjet nga makina juaj ne vetem pak sekonda.

Riktheni shkëlqimin në sipërfaqet e mjegullta apo te gervishtura në të gjitha automjetet me ngjyra.

Jo vetem heq shenjat nga automjeti por, pasi të aplikohet Scratch din ofron mbrojtje nga gërvishtjet në të ardhmen.

Funksionon në çast dhe aplikohet i sigurt në të gjitha bojërat dhe ngjyrat e makinave.

Nje heqes gervishtje i shkëlqyer jo  vetem  për makina,  por dhe biçikleta, anije apo motorr.heqes gervishtje per makine bli online ibuy al

I lehtë për t’u përdorur – thjesht vendoseni në gërvishtje, fërkojeni lehte ne pjesen e gervishtur  dhe hiqni gërvishtjen!

I sigurt në një larmi sipërfaqesh – bojë, porcelan madje edhe krom.

Kurseni shpenzimet e teperta ne servise dhe hiqni gervishtjet ne vetem pak sekonda.

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010016 Kategori: ,
brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat