, ,

Serum me kollagen- Dr. Rashel


  • Hidraton lekuren
  • Aktivizon qelizat epidermale
  • Zbardh lekuren
  • Parandalon krijimin e rrudhave
  • Rigjeneron lekuren

1,290L

Serumi me kolagjen ndihmon ne zbardhjen e lekures

Fale perberesve te tij serumi me kolagjen eshte ideal per zbardhjen e lekures.

Ndihmon gjithashtu ne zbehjen e shenjave dhe njollave ne lekure duke i ofruar lekures nje pasterti.

Ndihmon per te parandaluar rrudhat dhe per te zhdukur ato ekzistente

Aktivizon qelizat epidermale dhe stimulon krijimin e qelizave te reja.

PERDORIMI

Rekomandohet te perdoret cdo mengjes pas larjes rutine te fytyres.

SKU: b2201359 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat