,

Serum Aloe Vera – Roushun – Produkte Online

Roushun

1,550L

SERUM ALOE VERA

Serum Aloe Vera – Roushun

Benefitet nga perdorimi i tij |

  • Redukton pamjen e rrudhave dhe shenjave te moshes.
  • Me perberje kolagjeni.
  • Largon njollat e diellit dhe njollat e zeza.
  • Mundeson terheqjen e lekures.
  • I jep shkelqim lekures.
  • Tonifikon, zbut, hidraton dhe gjalleron fytyren.

Perdorimi 

Aplikohen disa pika ne te gjithe fytyren ose vetem tek pjesa problematike cdo mbremje
Nuk rekomandohet per personat alergjik ndaj Aloe Veras.

Sasia 30ml

SKU: serum-me-aloe-vera Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Roushun

LLoji

Serum

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat