, , ,

Serum per eleminimin e shenjave- Scar serum


  • Ndihmon ne zvogelimin e shenjave te lekures.
  • Ndihmon ne eliminimin e strijave.
  •  Ndihmon ne zbehjen e shenjave  te plageve.
  • Ndihmon ne rigjenerimin e qelizave te vdekura.
  • Hidraton lëkuren.

990L

SCAR SERUM PER ELEMINIMIN E SHENJAVE

Serumi SCAR fale formules dhe elementeve perberes ndihmon ne eleminimin e nje shumellojshmerie shenjash si nga operacionet kirugjikale, plagosje, djegie, pucrra, strija dhe shenjat e pickimi nga insektet.

Serumi ka ne permbajtje gjalpin e kakaos, vitamin E dhe Shark Liver Oil(vaj i melcise se peshkaqenit).

Gjalpi i kakaos eshte nje hidratues i shkelqyer dhe eshte i njohur per te eleminuar shenjat dhe plaget

Vitamina E eshte nje antioksidant i fuqishem i cili i jep shkelqim, mbrojtje dhe redukton shenjat.

Vaj i melcise se peshkaqenit  deperton thellesisht ne shtresat e lekures duke i dhene shkelqim, butesi dhe riparimin e plageve te ndryshme.

PERDORIMI

Aplikoni serumin ne zonat e shenjave dhe masazhojeni ne forme rrethore derisa te perthithet mire nga lekura.

Per efekte me te shpejta sygjerohet perdorimi 3-4 here ne dite.

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat